Як проводиться конференція

Як проводиться конференція

Конференція має дві частини – очну і дистанційну.

Очна частина конференції пройде 30 і 31 травня в Київському національному університеті будівництва і архітектури, за адресою Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 101 архітектурного корпусу. Як до нас доїхати читайте тут. Гаряча телефонна лінія  оргкомітету конференції +38098-8744431.

Реєстрація очних учасників 30.05.13 з 9:00, відкриття конференції о 10:00. Вхід на конференцію вільний. Програма очної частини конференції розміщена на сайті. Під час проведення очної частини конференції передбачається вести пряму веб-трансляцію за адресою http://www.ustream.tv/channel/moodlemoot-ukraine1, а по її завершенню на сайті конференції будуть розміщені відеозаписи виступів. Для перегляду веб-трансляції і відеозаписів ніде реєструватися не потрібно.

У дистанційній частині конференції беруть участь автори усіх розміщених на сайті доповідей, а також гості сайту. Дистанційна частина передбачає діалог з авторами доповідей через розміщений біля кожної доповіді форум.

Доступ до розміщених на сайті доповідей – вільний і не потребує реєстрації, а щоб задати питання автору або взяти участь в обговоренні доповіді на форумі, треба:

  1. зареєструватися на сайті, натиснувши в правому верхньому куті екрану посилання Вхід,
  2. одержати відповідний статус у курсі, де розміщена доповідь, натиснувши посилання «Зареєструвати мене на цей курс»:

Дистанційна частина конференції проходитиме як до, так і після очної.


Как проводится конференция

Конференция имеет две части - очную и дистанционную.

Очная часть конференции пройдет 30 и 31 мая в Киевском национальном университете строительства и архитектуры, по адресу Воздухофлотский проспект, 31, аудитория 101 архитектурного корпуса. Как к нам проехать читайте здесь. Горячая телефонная линия  оргкомитета конференции +38098-8744431.

Регистрация очных участников 30.05.13, с 9:00, открытие конференции в 10:00. Вход на конференцию свободный. Программа очной части конференции размещена на сайте. Во время проведения очной части конференции предполагается вести прямую веб-трансляцию по адресу http://www.ustream.tv/channel/moodlemoot-ukraine1, а по ее завершению на сайте будут размещены видеозаписи выступлений. Для просмотра веб-трансляции и видеозаписей нигде регистрироваться не нужно.

В дистанционной части конференции принимают участие авторы всех размещенных на сайте докладов, а также гости сайта. Дистанционная часть предусматривает диалог с авторами докладов через размещенный возле каждого доклада форум.

Доступ к размещенным на сайте докладам - свободный и не требует регистрации, а чтобы задать вопрос автору или принять участие в обсуждении доклада на форуме, нужно:

  1. зарегистрироваться на сайте, нажав в правом верхнем угле экрану ссылку Вход,
  2. получить соответствующий статус в курсе, где размещен доклад, нажав ссылку «Записаться на курс»:

Дистанционная часть конференции будет проходить как до, так и после очной.

Остання зміна: четвер 20 червень 2013 11:55